Tudta? Kiwit is termesztettünk…
Persze nem a múlt héten, hanem az 1980-as évek végén. A BORKERT Kft. területén régóta művelik a földet, a szőlő- és gyümölcstermesztés meglehetősen régi hagyomány. Itt minden gyümölcs néhány héttel hamarabb beérik, ezért próbálkoztak annak idején a szakemberek a kiwi termesztésével. Erről találtunk is néhány fotót.
